sukienki, falbanki, róże i kokardki takie małe kobiece dziwactwa, napotkane w podróży
Kategorie: Wszystkie | moda | stylio.pl | zakupy
RSS
czwartek, 05 marca 2009
Uwaga kwiatki, kwiatuszki .. całe łąki :)

W  większości przypadków jak sie juz człowiek do czegos zapali zaczyna sie wciągać, czuje głód spotkań w towarzystwie ludzi wirtualnych - a jednak realnych - zaczynaja sie jakies nieoczekiwane zwroty akcji, których i ja doświadczyłam. Już w głowie kotłowały mi sie kolejne modowe tematy - juz sniłam o wpisie o spódnicy z balonem,,,, kiedy to praca przygniotła mnie skutecznie na czas jakis. Z letargu pracowego obudziły mnie promienie slońca, które kiedyś wpadły do biura i wzbudziły zachwyt gawiedzi - oj chce sie zyć :)

Każda z nas wie, jakie to trendy nadchodzą: że pastele, ze niebieski, ze noeonowe ple, ple, ple. A gdzie miejsce na kwiaty???  Czasami trudno byc kobietą ;)  Zawsze mowilam ze w szafie musi byc miejsce i na falbanki i na garnitur - i cały czas mowie o kobiecej szafie - takiej egoistycznej, ogromnej, samolubnej - wypełnionej po brzegi :)

 Z odsieczą przychodzi kolekcja Solara - ps nie odrywajcie sie od komputerów tej torebki jeszcze nie ma w sprzedazy :) juz pytałam :D

fot. Solar

 

22:49, cruellanazakupach , moda
Link Komentarze (1) »
niedziela, 11 stycznia 2009
Z lity postanowień na 2009 - tatuaże ;)

Swego czasu probowałam Was zmobilizować do zrobienia listy postanowień na 2009 ... jako pomysłodawczyni musze dawać przykład :)

  •  bilety do Lizbony kupuje w tym tygodniu :),
  •  buty w góry kupione dzisiaj - wciaz nie moge uwierzyć ze dałam za nie tyle ile dałam :)
  •  pokój wymalowany juz definitywnie - panuje w nim delitaktny żółty przeplatany zielenią 
- a teraz nastał czas na ... jakis element dekoracyjny na sciane - zwany naklejką lub tatuażem. Uwierzcie mi godzinami przeszukiwałam tysiace stron, przeglądając setki wzorów aż wczoraj natrafiłam na istną perłe! Studio Akcent! Zobaczcie ich propozycje:

 

Ktore najbardziej ujeło Wasze serca?

 

Foto zaczerpniete z ich aukcji: http://www.allegro.pl/item525606370_tatuaze_nascienne_2_metry_b_duzy_wybor.html

 

20:15, cruellanazakupach , moda
Link Komentarze (3) »
wtorek, 06 stycznia 2009
Kozaki na zime stulecia ;)

Kiedy w eterze rozbrzmiewaja komunikaty -nadchodzi zima stulecia zastanawiam sie czyzby wielcy projektanci tego nie przewidzieli? :) Niezależnie od tego czy mozna w tym chodzić czy tylko na to patrzec, to i tak warto miec taka pare w swojej kolekcji :)

 

 

zrodło: http://www.eluxury.com/estore 

 

23:48, cruellanazakupach , moda
Link Komentarze (4) »
środa, 31 grudnia 2008
nogi pełne kwiatów?

Nie każde nózki nadaja sie na każdy wybieg i nie każde rajstopki nadaja sie na ... każde nózki :) Jednakże decyzje zakupowe powstaja zazwyczaj pod wyływem silnej emocji - "jakie one piękne" i w ten sposob wzbogacja pule dodatków - tak właśnie nabyłam czarne ażurowe rajstopy z dużymi kwiatami, które stały sie stałym elementem mej półki ale nigdy dopelnieniem jakiejkolwiek kreacji :).

Za kazdym razem jak tesknym wzrokiem wodze po pudełku, w których spoczywają myśle ze mają potencjał, kwestia diety, zabiegów wydluzania nóg, które na wieki zażegnają wspomnienie mej karłowatości ;) (- choc w dowodzie mam jak wół zapisane - wzrost średni :))Te dylematy jednak jakże blache wydaja sie gdy obglądam propozycje innych :)

fot: benetton.com

Ciekawa jestem jak długo stałabym przed lustrem zastanawiajac sie czy to do siebie pasuje - nie wspominajac o pytaniu - czy dobrze w tym wylądam :)

 

 

00:28, cruellanazakupach , moda
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 28 grudnia 2008
przygotowania do wiosny

Ponieważ jestem ogromną przeciwniczka zimy, a moje petycje z żadaniem usuniecia jej z kalendarz niestety od lat nie dają zamierzonych efektów przyspieszam jej odejscie tworzeniem listy wiosennych zakupów - kątem oka oglądają kolejny odcinek: "Sex w wielkim mieście" - w co by tutaj sie ubrac kiedy juz z ziemi wystrzelą zielone pędy mieszając sie ze stokrotkami :)

Kocham płaszcze - a w tym roku postawie na czerwien :) połaczoną z granatem i paskami - czyli jak nic ukłon w stronę Lacoste. Będzie to taki zestawik na weekend za miastem.

 

fot:lacoste.com

23:24, cruellanazakupach , moda
Link Komentarze (4) »