sukienki, falbanki, róże i kokardki takie małe kobiece dziwactwa, napotkane w podróży
Kategorie: Wszystkie | moda | stylio.pl | zakupy
RSS
sobota, 29 listopada 2008
kiedy za oknem snieg

Miedzy jednym a drugim zakupem lubie wracac do zdjęć, teraz do Sycylii skapanej w swietle ulicznych latarnii, do palm ktore zaglądaja do okien, rozgrzanych kamienii zawłaszczanych przez fale, tyle w tym magii :)

 Przed Wami Cefalu, godzina 21.oo

i tych uliczek bedzie mi brak ...

 

22:02, cruellanazakupach
Link Dodaj komentarz »
pasja?

Chyba jak wiekszośc społeczeństwa cierpie na brak pasji. Zastanawiająca jest przyczyna, czy dlatego, że nie mam na to czasu, czy tez zestaw dostepnych na rynku pasji wydaje mi sie malo pasjonujacy? :)

Zatem odrywam sie od filozoficznych wywodów i pedze na sobotnie zakupy - weekend bez centrum handlowego jest weekendem stracony ;). Do tego dodamy swiateczny blichtr wystaw sklepowych i juz nie moge sie doczekać :)

 

zdj: http://produkty.almi-decor.com/catalog.php?pid=7 

21:03, cruellanazakupach , zakupy
Link Dodaj komentarz »
piątek, 28 listopada 2008
przywieszam chwile na lodówce

Jak każda szanująca się i wybredna kobieta uwielbiam otaczać się pięknymi rzeczami. Nie sa mi obce szpilki i kokardki, żyje dla sukienek i nowych torebek, ale w przerwie między jednym a drugim zakupem cos sie wydarza ... (nie to że mężczyzna ale...) i na pamiątke tych wszystkich zdarzeń i chwil, które przepadają, przywieszam na lodówce magnez, który na wieki zamyka w sobie niejedno wspomnienie.

A Ty jak kolekcjonujesz chwile?

23:44, cruellanazakupach
Link Dodaj komentarz »